Премахни рекламата
Форум   Новини oт екипа на Djagi.com   Нова опция в Белот - "Свали картите"!

Нова опция в Белот - "Свали картите"!

karry 29 юли 2022

Уважаеми потребители,

Имаме удоволствието да ви информираме, че играта Белот има вече опция “Свали картите”.
Тази опция ще се активира под формата на бутон “Свали картите” и ще можете да я използвате когато държите властни карти. Бутонът се активира когато вземете ръка и сте на ход.
Опцията може да се използва по желание след показването на бутона. При сваляне на картите белота се зачита винаги ако е от козовата боя или всичко коз. Ако не желаете да се обяви белот по време на свалянето на картите, то можете да продължите играта по обичайния начин - карта по карта.

Любезно молим, ако случайно попаднете на проблем, да ни уведомите възможно най-скоро.

Екипът на djagi.com Ви пожелава приятна игра!


Виж по-стари
Диана 11 август 2022

Galia_T

Да, има го и в мобилната версия.

Grybi 02 септември 2022

Здравейте а защо при свалени карти на всичко коз се казва белот като този който сваля картите няма пика?

karry 02 септември 2022

Grybi,
ако се свалят картите и в тях липсва боята пика, то няма как да се зачете белот от пика.
Посочете ни в коя игра сте засекли подобна ситуация!

zzccgg 11 септември 2022

Трябва да имаме опция отмаркирай белот,когато някой от опонентите сваля картите.Има достатъчно моменти в дадена игра,в която белота те довкарва,така че трябва да имаме възможност да го отмарикараме.

ЦАР 11 септември 2022

zzccgg,

Това е въпрос на преценка на свалящия. Няма как да има опция "отмаркирай белот"

Алфа 11 септември 2022

Белота трябва да може да се отмаркира по всяко време на раздаването от всеки играч на масата.

skorseze 11 септември 2022

белота си е супер емотикона емотикона емотикона намерихте щипано ,искате и хапано емотикона

zzccgg 11 септември 2022

Цар,преценка на свалящия е,но е и моя преценка дали да обявя белота или не,нещо което в момента ми е отнето, като право.Това са две бройки,които могат да повлияят на крайния резултат.

skorseze 11 септември 2022

Цар,едно скромно мнение и от мен емотикона към днешна дата,играта на белот тук е перфектна емотикона критерият е че вече Доволните са повече от ,,недоволните,, емотикона тези които са оставили,при ,,свалени карти,,обява на ,,белот,,да им спасява играта емотикона хайде пак да си преосмислят Знанията емотикона

Сирена 12 септември 2022

Стремим се условията на белота тук да са еднакви с тези в реалната игра,но по отношение на обявяването на белота това не е така.На живо имам право да реша дали да обявя белот или не,а тук не ми се дава избор.Това наистина трябва да се промени.

Трябва да си логнат за да можеш да публикуваш
  Всички категории: 22 Теми: 800 Мнения: 21061
Премахни рекламата